Blog

Jak umožnit online rezervaci ze své Facebookové stránky

Svět se změnil. Vaše klientky chtějí maximum věcí vyřídit online. Data v mobilu a sociální sítě jsou běžnou součástí našeho života. Poskytněte svým klientkám moderní způsob objednání – umožněte rezervaci bez volání, přímo ze své Facebookové stránky!

Postup krok za krokem, jak přidat na facebookovou stránku rezervační tlačítko:

1) Pokud jste na své stránce, klikněte pod úvodní fotkou na možnost “přidat tlačítko”

Popis

2) Otevře se nabídka “Přidat tlačítko na stránku” s otázkou “Které tlačítko se má lidem zobrazovat?” Z nabízených možností vyberte hned první “Zarezervovat u vás”.

Popis

3) Po výběru potvrďte doplňující volbu “Rezrevovat” a klikněte na “Další”

Popis

4) V dalším kroku Kam chcete lidi po kliknutí na tlačítko přesměrovat? vyberte volbu “Odkaz na web”, otevře se políčko Odkaz na web a možnost “Zadat URL”

Popis

5) Ve svém myFoxu běžte do nastavení / základní nastavení, ve spodní části stránky je URL (Odkaz na objednávací snippet:) Celý odkaz zkopírujte, včetně https://…

Popis

5) … a vložte do políčka na Facebooku. Klikněte na “Uložit”

Popis

6) Objeví se potvrzovací obrazovka, klikněte na “Dokončit”

Popis

7) Tlačítko na stránku je přidané, při najetí se Vám zobrazí možnost “Otestovat tlačítko”, vyzkoušejte, že odkaz funguje správně a vede na váš myFox rezervační formulář.

Popis

Odkaz na rezervační formulář (snippet) můžete umístit i na webové stránky, pokud máte. Případně na další sociální sítě, např. Instagram.

Po přidání a otestování tlačítka doporučujeme vytvořit příspěvek, ve kterém svým klientkám oznámíte, že se k Vám mohou objednávat online, určitě získáte mnoho liků :-)

myFox je skvělá aplikace, která se opravdu vyplatí, vyzkoušejte si ho zcela bez závazků a zdarma!