Zkušenosti

Aplikaci myFox používají stovky podnikatelů ve službách. Jedná se o firmy různé velikosti od samostatných OSVČ po společnosti s týmy o desítkách zaměstnanců. Všichni mají společné to, že jim myFox zjednodušuje práci a šetří čas!

myFox Recenze z Facebooku

Aneta Klosková
mistryně ČR
v make-upu 2018,
doporučuje myFox
Dlouhá léta jsem preferovala klasický papírový diář, měla jsem velké obavy přejít na elektronickou formu objednávání, ale po vyzkoušení MyFoxu jsem byla velmi mile překvapena a nechápu, jak jsem se bez něj mohla obejít. Diky online rezervacím mi ubylo nespočet telefonátů, které jsem vždy řešila až po pracovní době. Tato skvělá aplikace šetří čas mě i klientkám. Musím říct, že klientky si online rezervaci velmi chválí a je to můj hlavní parťák při práci. Děkuji za něj! :)
Marion Machálková
Institut mé krásy,
doporučuje myFox
My Fox mě velmi mile překvapil v podstatě od začátku používání. Jednoduchá a přehledná pomoc s podnikáním, která šetří čas nejen mě. I klientky si ho velmi chválí. Doporučuji všem kolegyním a kolegům z oboru, kteří si přejí vylepšit své služby a zároveň mít více času pro sebe.
Petra Hronová
PETRA KOSMETIKA,
doporučuje myFox
Aplikaci MyFox prostě si ji ZAMILUJETE a ona se rozhodne, Vám zjednodušit život ve Vašem salonu a v komunikaci se zákazníky. Podpora od týmu MyFox je báječná, řeší každý dotaz promptně a rychle k Vaši spokojenosti. A to je v dnešní době vysoký level na žebříčku hodnocení.
Soňa Smrčinová
kosmetické studio,
doporučuje myFox
O rezervačním systému myFox jsem věděla asi 2 roky, ale dlouho jsem si nebyla jistá, jestli je aplikace vhodná i pro mé studio. Nakonec jsem se rozhodla myFox vyzkoušet a dnes už si neumím práci bez této aplikace představit. Fox mi práci a objednávání opravdu zjednodušil. Klientky jsou velmi spokojené s možností online objednávání, i s tím, že jim přijde SMS připomenutí den před ošetřením. Aplikace myFox v mém případě skvěle doplňuje papírový diář a Fox mi tak nahradí práci recepční. Kolegyním doporučuji se aplikace nebát a myFox vyzkoušet. Vyplatí se to.

Ambasador myFox

Hairstylist

Martin Erman

Inovace jsou klíčem
k úspěchu v dnešním světe.

Reference

Be Lovely
Be Fit
Happy Feet
Estetika MUDr. Chaloupková