Zkušenosti

Aplikaci myFox používají stovky podnikatelů ve službách. Jedná se o firmy různé velikosti od samostatných OSVČ po společnosti s týmy o desítkách zaměstnanců. Všichni mají společné to, že jim myFox zjednodušuje práci a šetří čas!

myFox Recenze z Facebooku

Slavěna Krátká
Desert-bloom
kadeřnický salon,
doporučuje myFox
Náš kadeřnický salon Desert-bloom působí v Plzni od roku 2011. V týmu jsme 3 kolegyně, pracujeme se značkami Matrix a Davines. Snažíme se dát zákazníkům nejlepší péči, také proto jsme se v roce 2019 přestěhovali do nové moderní provozovny. Zavedení rezervačního systému myFox bylo dalším krokem kupředu.
Systém přinesl zjednodušení objednávek. Nejlepší je, že se můžeme věnovat naplno zákaznicím, nemusíme neustále odbíhat vyřizovat objednávky. Vše je přehledné. Klientky ocení, když se mohou objednat v jakýkoliv čas bez ohledu na provozní dobu salonu a myFox jim sám pošle upozornění formou SMS, kdy mají svůj termín. Nemám jako uživatel žádné výtky, funguje vše bez problémů. Určitě bych doporučila kolegům ve službách, aby myFox vyzkoušeli, zjednoduší si své podnikání a budou mít více času na své klienty.
Sandra Ogurčáková
Dentální hygiena
Poliklinika Teplice,
doporučuje myFox
Aplikaci myFox jsem začala používat a oblíbila si hned v prvním měsíci podnikání. Provozuji dentální hygienu na Poliklinice v Teplicích. Využívám online rezervace, které jsou pro mnoho pacientů jednodušší a mohou se objednat v kteroukoliv dobu. V myFoxu jsem si sama také vytvořila jednoduché a přehledné webové stránky s prokliky na sociální sítě. Mojí další oblíbenou funkcí je pokladna, kde jen naklikám služby a produkty a formu platby a je hotovo. MyFox je velice jednoduchý na používání a kolegům ho doporučuji vyzkoušet.
Michaela Gajdová
přístrojová pedikúra
Poštorná, Břeclav,
doporučuje myFox
MyFox používám již od roku 2018. V mé praxi mě zachránil od chaosu a věčného zvedání telefonu při práci. Co mám lišku, tak nemusím nosit všude diář a mohu být i chvíli bez mobilu v lese :-) Klienti oceňují komfort objednání, kdy si sami najdou datum a čas, který jim vyhovuje a nemusíme 10 minut hledat termíny po telefonu. Díky tomu mám víc klidu na práci. MyFox mi usnadnil můj profesní život.
Daniela Záhrobská
kosmetický salon,
Praha 6,
doporučuje myFox
Před tím, než jsem se dozvěděla o myFoxu jsem ve svém Salonu Daniell vše zaznamenávala do papírového diáře, který byl vzhledem ke zvyšujícímu se počtu zaměstnanců přeškrtaný a totálně nepřehledný. Navíc mě neustále klienti volali i během práce a víkendů. V salonu pracujeme bez recepční. MyFox mi s provozem služeb velmi pomohl, lépe s ním organizuji čas a nemusím neustále volat kolegyním. Klienti využívají online rezervace. Systém je přehledný, jen vzhledem k velikosti mého salonu a množství poskytovaných služeb bych potřebovala ještě doplnit rozřazení v místnostech. Velmi jsem si oblíbila funkci pokladny s platbou přes SumUp a skladové zásoby. Celkově jsem s aplikací spokojena.
Aneta Klosková
mistryně ČR
v make-upu 2018,
doporučuje myFox
Dlouhá léta jsem preferovala klasický papírový diář, měla jsem velké obavy přejít na elektronickou formu objednávání, ale po vyzkoušení MyFoxu jsem byla velmi mile překvapena a nechápu, jak jsem se bez něj mohla obejít. Diky online rezervacím mi ubylo nespočet telefonátů, které jsem vždy řešila až po pracovní době. Tato skvělá aplikace šetří čas mě i klientkám. Musím říct, že klientky si online rezervaci velmi chválí a je to můj hlavní parťák při práci. Děkuji za něj! :)
Marion Machálková
Institut mé krásy,
doporučuje myFox
My Fox mě velmi mile překvapil v podstatě od začátku používání. Jednoduchá a přehledná pomoc s podnikáním, která šetří čas nejen mě. I klientky si ho velmi chválí. Doporučuji všem kolegyním a kolegům z oboru, kteří si přejí vylepšit své služby a zároveň mít více času pro sebe.
Petra Hronová
PETRA KOSMETIKA,
doporučuje myFox
Aplikaci MyFox prostě si ji ZAMILUJETE a ona se rozhodne, Vám zjednodušit život ve Vašem salonu a v komunikaci se zákazníky. Podpora od týmu MyFox je báječná, řeší každý dotaz promptně a rychle k Vaši spokojenosti. A to je v dnešní době vysoký level na žebříčku hodnocení.
Soňa Smrčinová
kosmetické studio,
doporučuje myFox
O rezervačním systému myFox jsem věděla asi 2 roky, ale dlouho jsem si nebyla jistá, jestli je aplikace vhodná i pro mé studio. Nakonec jsem se rozhodla myFox vyzkoušet a dnes už si neumím práci bez této aplikace představit. Fox mi práci a objednávání opravdu zjednodušil. Klientky jsou velmi spokojené s možností online objednávání, i s tím, že jim přijde SMS připomenutí den před ošetřením. Aplikace myFox v mém případě skvěle doplňuje papírový diář a Fox mi tak nahradí práci recepční. Kolegyním doporučuji se aplikace nebát a myFox vyzkoušet. Vyplatí se to.

Ambasador myFox

Hairstylist

Martin Erman

Inovace jsou klíčem
k úspěchu v dnešním světe.

Reference

Be Lovely
Be Fit
Happy Feet
Estetika MUDr. Chaloupková