myFox
pro auto-moto

Svět se změnil. Vaši zákazníci si zvykli nakupovat a objednávat se online. Poskytněte jim i Vy moderní způsob objednání na výměnu pneumatik, oleje nebo jiný servis – umožněte rezervaci bez volání.

pro auto-moto
Více peněz
Více peněz
a méně prostojů
Více času
Více času
pro sebe
Lepší služby
Lepší služby
pro klienty
Moderní vedení salonu
Moderní
vedení firmy

Inspirace pro Vás – firmy, které používají myFox

Proč by si měl autoservis, pneuservis nebo jiný podnikatel ve službách pro motoristy pořídit myFox?

  • Trendem doby jsou online rezervace. Zákazníci se rádi rezervují sami z webu nebo Facebooku. Umožněte jim to, ušetříte čas a získáte i nové klienty.
  • Zákazníci zapomínají a zbytečně vám blokují čas, myFox je upozorní na blížící rezervaci SMSkou.
  • MyFox je systém vyvinutý s cílem šetřit Váš čas. Podle výsledků testování v reálném provozu Vám při vyřizování zmeškaných hovorů, odesílání sms a vyřizování objednávek ušetří více než 2h týdně! U sezónních prací jako je přezovaní pneumatik ještě více.
  • Pro majitele firmy jsou v myFoxu dostupné statistické údaje o tržbách, využití času, zákaznících atd. Data jsou dostupná pouze Vám.
  • Součástí aplikace je užitečná databáze (kartotéka) zákazníků. Můžete si u zákazníků evidovat typ vozu, psát poznámky, nahrávat fotky a vidět historii návštěv.
  • myFox obsahuje také pokladnu. Pokud se rozhodnete ji využívat, umožní Vám odesílat účtenky elektronicky na telefon nebo email, nebo standardně vytisknout. Součástí pokladny je jednoduchý sklad s odečítáním zboží při prodeji.
  • Pokud si pořídíte aplikaci myFox, můžete si v ní během pár minut snadno vytvořit webovou stránku s nabídkou služeb, kontakty a možností online rezervace.
  • myFox je v cloudu, přístup k němu máte kdekoliv, v mobilu, u počítače, na tabletu.
  • S myFoxem poskytnete svým zákazníkům lepší služby a větší komfort. Získáte náskok před konkurencí a své podnikání budete mít pod kontrolou.
K myFoxu máte přístup z libovolného zařízení, připojeného k internetu.
pc
tablet
mobile
myfox cloud

Funkce aplikace

myFox je skvělá aplikace, která se opravdu vyplatí, vyzkoušejte si ho zcela bez závazků a zdarma!

Jak myFox vypadá?

myFox je moderní aplikace, která běží v každém webovém prohlížeči a používat ji můžete jednoduše na notebooku, tabletu, stolním počítači, nebo telefonu. Funguje ve Windows i Mac OS.

Základní obrazovka aplikace, zde je přehledně vidět, kdo dnes přijde a na jakou službu se rezervoval.
Detail karty zákazníka s možností psát si poznámky a ukládat fotky. Vidět je i přehled návštěv.
pc
screen screen