myFox
pro auto-moto

Svět se změnil. Vaši zákazníci si zvykli nakupovat a objednávat se online. Poskytněte jim i Vy moderní způsob objednání na výměnu pneumatik, oleje nebo jiný servis – umožněte rezervaci bez volání.

pro auto-moto
Více peněz
Více peněz
a méně prostojů
Více času
Více času
pro sebe
Lepší služby
Lepší služby
pro klienty
Moderní vedení salonu
Moderní
vedení firmy

Proč by si měl autoservis, pneuservis nebo jiný podnikatel ve službách pro motoristy pořídit myFox?

  • Trendem doby jsou online rezervace. Zákazníci se rádi rezervují sami z webu nebo Facebooku. Umožněte jim to, ušetříte čas a získáte i nové klienty.
  • Zákazníci zapomínají a zbytečně vám blokují čas, myFox je upozorní na blížící rezervaci SMSkou.
  • MyFox je systém vyvinutý s cílem šetřit Váš čas. Podle výsledků testování v reálném provozu Vám při vyřizování zmeškaných hovorů, odesílání sms a vyřizování objednávek ušetří více než 2h týdně! U sezónních prací jako je přezovaní pneumatik ještě více.
  • Pro majitele firmy jsou v myFoxu dostupné statistické údaje o tržbách, využití času, zákaznících atd. Data jsou dostupná pouze Vám.
  • Součástí aplikace je užitečná databáze (kartotéka) zákazníků. Můžete si u zákazníků evidovat typ vozu, psát poznámky, nahrávat fotky a vidět historii návštěv.
  • myFox obsahuje také pokladnu. Pokud se rozhodnete ji využívat, umožní Vám odesílat účtenky elektronicky na telefon nebo email, nebo standardně vytisknout. Součástí pokladny je jednoduchý sklad s odečítáním zboží při prodeji.
  • Pokud si pořídíte aplikaci myFox, můžete si v ní během pár minut snadno vytvořit webovou stránku s nabídkou služeb, kontakty a možností online rezervace.
  • myFox je v cloudu, přístup k němu máte kdekoliv, v mobilu, u počítače, na tabletu.
  • S myFoxem poskytnete svým zákazníkům lepší služby a větší komfort. Získáte náskok před konkurencí a své podnikání budete mít pod kontrolou.
K myFoxu máte přístup z libovolného zařízení, připojeného k internetu.
pc
tablet
mobile
myfox cloud

Funkce aplikace

myFox je skvělá aplikace, která se opravdu vyplatí, vyzkoušejte si ho zcela bez závazků a zdarma!

Jak myFox vypadá?

myFox je moderní aplikace, která běží v každém webovém prohlížeči a používat ji můžete jednoduše na notebooku, tabletu, stolním počítači, nebo telefonu. Funguje ve Windows i Mac OS.

Základní obrazovka aplikace, zde je přehledně vidět, kdo dnes přijde a na jakou službu se rezervoval.
Detail karty zákazníka s možností psát si poznámky a ukládat fotky. Vidět je i přehled návštěv.
pc
screen screen