Blog

To dáte! Vytvořte salon budoucnosti, který budou klientky milovat

V náročném období, které všichni prožíváme, je důležité udržet pozitivní motivaci. Pojďme hledat během volných dnů možnosti, jak udržet a rozvíjet své podnikání. Málokdy se mění chování lidí a celé společnosti tak rychle a zásadně, jako během letošního roku. Tyto změny sebou přináší nové výzvy. Pojďme se na některé podívat a inspirovat se v jejich řešení.

Vše online, to je nový standard

Popis Služby, které nabízíte klientům, musíte poskytnout nakonec vždy osobně, to naštěstí jinak nejde. Kolem samotné služby je ale spousta dalších činností a tam je zcela zásadní, začít používat moderní nástroje. Nejdůležitějším bodem je zavedení rezervačního systému a umožnění online rezervací. Vaši klienti nakupují na eshopech, objednávají si jídlo přes internet a online se chtějí objednat i k vám! Na online objednávání přes myFox není nic složitého, vyzkoušejte ho a zjistíte, že místo zvonícího mobilu máte najednou klid na práci a kalendář se sám plní rezervacemi!

Důležité je, být také v online světě vidět. Základem je vlastní Facebooková stránka s rezervačním tlačítkem a dále webovky s informacemi o vašich službách. V myFoxu si dobře vypadající web naklikáte sami snadno za 10 minut a k ročnímu předplatnému ho získáte zdarma. Propojit jde samozřejmě i s vaším stávajícíme webem. Dobré je mít také vlastní profil na Instagramu, zejména ve službách, kde je nejlepší reklamou fotka vlastní práce.

Začněte sledovat sklad

Popis Pokud jste dosud pracovali jen papírově a vše nosili v hlavě, je nyní správný čas zamyslet se nad efektivnějším způsobem. Například myFox není jen rezervační systém a kartotéka, je to kompletní aplikace s možností vedení jednoduchého skladu. Velmi rychle můžete zjistit, kolik kusů daného výrobku nebo produktu máte na skladě. Při objednávání se pak stačí podívat do aplikace myFox a nemusíte procházet police a zjišťovat, co Vám chybí. MyFox šetří Vás čas!

Vytvořte si chytrý a přehledný ceník

Aby vám online rezervace dobře fungovaly a klienti se sami rádi objednávali, je potřeba se zamyslet nad ceníkem a postavit ho chytře a přehledně. Je lepší nabídnout kompletní službu, než jednotlivé úkony. Například v kadeřnictví je vhodná položka „Dámský střih, barvení a styling vlasů po ramena“. Nebo u pedikúry „Balíček gentleman, ošetření pro muže“. Mít ceník plný drobných úkonů po několika minutách je nepřehledné a kalendář se nemusí zaplňovat úplně ideálně.

Pořádek v diáři

Doplňte svůj papírový diář o appku myFox a získejte přehledný kalendář, ve kterém je vždy pořádek. Doplňujte si online rezervace o rezervace vytvářené po telefonu nebo osobně. Appku můžete mít v mobilu stále při sobě a funguje i na tabletu nebo počítači.

Geniálně jednoduchá rada: automatická SMS při nepřijetí hovoru

Popis Jednoduchá rada, jak mít klid na práci a přitom neztrácet klienty. Vytvořte si na mobilu automatickou SMS při nepřijetí hovoru s odkazem na online rezervaci přes myFox! Tip na text SMS: Momentálně se Vám nemohu věnovat pro objednání využijte pohodlný způsob online zde: salonkristyna.myfox.cz Máme v praxi ověřeno, že tato jednoduchá rada skvěle funguje a šetří čas vám i klientům.

Nadstandardní služby, které klientky milují

V budoucnu už nebude pro úspěch stačit jen kvalita poskytované hlavní služby. Důležitý bude celkový moderní přístup, s myFoxem získáte například:

  • automatické SMS připomínky klientům den před rezervací
  • kartotéku s poznámkami, oslovujte klienty jménem se znalostí jejich osobního příběhu
  • platby kartou, je prokázáno, že přijímání karet zvyšuje tržby
  • online rezervace, viz výše :-)

Osobnější zkušenost a služby, které jdou s dobou u klientů vykouzlí nejen úsměv, ale zvýší zákaznickou loajalitu.

Ohleduplnost a bezpečí

Ať už je Váš pohled na současnou situaci jakýkoliv, většina Vašich zákazníků ocení opatrnost. Dát možnost nepotkat se s dalšími osobami a nemuset čekat už není jen o komfortu, ale stává se v dnešní době známkou respektu a ohleduplnosti.

Stáhněte si aplikaci myFox do svého mobilu a prozkoumejte ji během zkušebního období zdarma:

To dáte! A pokud budete potřebovat s něčím pomoci, jsme zde pro vás :-)

myFox je skvělá aplikace, která se opravdu vyplatí, vyzkoušejte si ho zcela bez závazků a zdarma!