Blog

Nepodceňujte komunikaci, dejte všem vědět, jak a kdy otevíráte!

Konečně se blíží datum, kdy bude možné opět nabídnout služby zákazníkům. Podle průzkumu, který jsme si mezi svými zákazníky udělali na jaře, je velmi důležité nepodcenit komunikaci během znovu otevírání! Z průzkumu vyplynulo, že největší úbytky tržeb zaznamenali provozovatelé, kteří komunikaci věnovali malou, nebo dokonce žádnou pozornost, prostě „jen“ otevřeli a čekali na návrat svých klientů. Naproti tomu tam, kde provozovatel aktivně se svými klienty komunikoval, o otevření, jeho podmínkách a dalších detailech se zaplnění kalendáře i tržby velmi rychle přiblížily kýženému stavu.

Novinka v myFoxu: odesílání SMS s vlastním textem

Výběr kontaktů pro odeslání SMS MyFox Vám chce aktivní komunikaci o otevření provozovny co nejvíce usnadnit. Do mobilní aplikace myFox jsme nově přidali možnost odeslat hromadnou SMS s vlastním textem všem, nebo vybraným zákazníkům. Jak to funguje?

1) ujistěte se, že máte myFox mobilní aplikaci verze 3.7., případně proveďte aktualizaci aplikace

2) v sekci „Zákazníci“ zvolte prstem další možnosti – ikona tří teček vedle pole hledání – a vyberte „Poslat hromadnou SMS“

3) v dalším kroku vyberte zákazníky, kterým chcete SMS poslat, můžete je vybírat jednotlivě, nebo vybrat všechny zobrazené

POZNÁMKA: na některých telefonech s Androidem je limit 20 kontaktů pro hromadnou zprávu. Na některých Android telefonech se zpráva pro více kontaktů odešle jako MMS a může být v rámci Vašeho mobilního tarifu zpoplatněná. Aplikace myFox pouze předává kontakty systému telefonu k napsání SMS, sama přímo zprávu neodesílá.

4) stisknutím zeleného tlačítka „Poslat SMS“ se předají vybrané kontakty do standardního editoru SMS. Můžete napsat libovolný text a zprávu odeslat. Zpráva se odešle běžným způsobem z Vašeho mobilu, přes Váš mobilní tarif a s Vaším číslem jako odesílatelem. Klienti Vám tak mohou případně snadno odpovědět.

Tip na text SMS: Dobrý den, s potěšením oznamuji, že od 1.12. je Salon Relax opět otevřený pro všechny klienty. Pro objednání můžete využít pohodlný způsob online zde: https://salonkristyna.myfox.cz nebo volat na číslo 775 969 055. Těším se brzy na viděnou, Kristýna Nováková.

5) zůstaňte se svými klienty ve spojení, funkci pro hromadnou SMS můžete využít již brzy například k vánočnímu přání… :-)

Informaci o otevření dejte klientům vědět i dalšími způsoby, zejména příspěvkem na sociální sítě Facebook a Instagram. Výhodou je možnost online rezervace přímo přes facebookovou stránku, jak si přidat rezervační tlačítko jsme psali zde.

Buďte vidět na webu, vlastní stránku si v myFoxu naklikáte za 10 minut

Pokud ještě nemáte svou webovou stránku, vytvořte si ji v myFox aplikaci v nastavení / webová stránka. Stačí vložit pár fotek a popis své nabídky. Web můžete také propojit se svými profily na Facebooku a Instagramu. Z myFoxu se na stránku automaticky vloží kontaktní údaje, ceník služeb a tlačítko pro online rezervace.

I přes neustálé negativní zprávy se většina vašich klientů těší, až budou opět moci využít vašich služeb. Buďte aktivní, připomeňte se jim a rozvíjejte své podnikání s myFoxem.

myFox je skvělá aplikace, která se opravdu vyplatí, vyzkoušejte si ho zcela bez závazků a zdarma!