Co je myFox?

Proč by si měl podnikatel ve službách pořídit myFox?

  • Zákazníci zapomínají a zbytečně vám blokují čas, myFox je upozorní na blížící rezervaci SMSkou.
  • MyFox je systém vyvinutý s profesionály v salonech krásy s cílem šetřit Váš čas. Podle výsledků testování v reálném provozu Vám při vyřizování zmeškaných hovorů, odesílání sms a vyřizování objednávek ušetří více než 2h týdně!
  • Zákazníci se rádi rezervují sami z webu nebo Facebooku. Umožněte jim to a získejte klid na svou práci.
  • Pro majitele firmy jsou v myFoxu dostupné statistické údaje o tržbách, využití času, zákaznících atd. Data jsou šifrovaná a dostupná pouze Vám.
  • Vracející se zákazníci jsou pro vás důležití, odměňte je pomocí věrnostního systému v myFoxu (nastavení slevy pro stálé zákazníky).
  • Součástí aplikace je užitečná databáze (kartotéka) zákazníků. Můžete si k zákazníkům psát poznámky, nahrávat fotky a vidět historii návštěv.
  • Pokud bude ve službách zavedena povinnost elektronické evidence tržeb (EET), budete připraveni, v myFoxu je EET pokladna zdarma.
  • Pokud si pořídíte aplikaci myFox, můžete získát pro svou firmu profesionálně zpracovanou webovou stránku jen za drobný příplatek.
  • myFox je v cloudu, přístup k němu máte kdekoliv, v mobilu, u počítače, na tabletu
  • Protože s myFoxem poskytnete svým zákazníkům lepší služby a větší komfort. Protože získáte náskok před konkurencí a své podnikání budou mít pod kontrolou.

Co o mně říkají?

Barbora Daňková

Lišák je jednoduchý a skvělý!

star star star star star

„Dříve mé zákaznice na své rezervace často zapomínaly. MyFox jim automaticky připomene rezervaci SMSkou den předem. Hodně času jsem také musela věnovat telefonování, vyřizování nebo změnám rezervací a škrtání v diáři. Já se ale chtěla soustředit na svou práci! Povolila jsem v myFoxu online rezervace z webu a kalendář se teď sám plní termíny.

MyFox šetří můj čas i nervy. Je jednoduchý, umí hodně užitečných funkcí a dnes už bych se bez něj neobešla. A je připravený i na EET, nebudu se muset v budoucnu učit nic nového. “

Petr Štekl

MyFox mi pomáhá a zvyšuje úroveň poskytovaných služeb

star star star star star

“Nejdříve jsem myFox používal jen jako elektronický diář pro plánování rezervací, velmi rychle jsem si zvykl na to mít přehled o objednávkách a zákaznících. Pak jsem se rozhodl zkusit povolit také online rezervace na služby a jsem úplně nadšený! Mám mnoho pozitivních reakcí od zákazníků, pro které bylo dříve někdy těžké se mi dovolat. Teď si rezervaci naklikají snadno sami a díky SMS připomínkám už ani moc nezapomínají. Za 575 Kč měsíčně ten komfort podle mě stojí.”