Blog

Co umí recepční a asistent, který pracuje za 575 Kč měsíčně?

Dokonalý servis pro klienty i poskytovatele služeb představuje v moderních salonech postupná digitalizace administrativy. Tento technologický komfort kupodivu pořídíte za pár kaček!

Recepční a asistent myFox

Nikoho asi nepřekvapí, že trendem dnešní doby je stále větší digitalizace služeb. Téměř vše je dnes nějakým způsobem „online“, většina lidí denně používá chytré telefony, mají své profily na sociálních sítích, nakupují v eshopech a běžně používají k práci Internet. Je překvapivé, že v takové situaci stále většina kosmetických salonů, kadeřnictví nebo salonů krásy funguje „papírově“ s minimálním využitím moderních technologií.

Do jisté míry za tím asi je obava z možné složitosti a konzervativní přístup majitelů salonů. Informační technologie však během posledních let prošly obrovským vývojem, který je radikálně zjednodušil a zpřístupnil běžným lidem. Téměř všichni dnes umějí hledat na Googlu, Seznamu nebo napsat email. Nyní přichází na trh specializovaná aplikace pro salony s názvem myFox (můj lišák :-) Autoři aplikace jsou přesvědčeni, že používat myFox není o nic složitější, než nakoupit v běžném eshopu.

Co umí recepční a asistent, který pracuje za 575 Kč měsíčně?

MyFox pomáhá s tím, aby zákazníci na služby nezapomínali (posílá jim dopředu SMS), nahradí papírovou kartotéku a může být doslova vaším asistentem i spolehlivou recepční. To vše za cenu 575 Kč měsíčně (při roční platbě). V ceně je také balíček 100 SMS připomínek pro klienty, každá další SMS stojí 1 Kč.

MyFox obsahuje několik modulů:

  • Kartotéku zákazníků, díky které získáte přehled o klientech. Můžete si u nich psát poznámky, vidět historii objednávek, ukládat fotky a vše velmi snadno vyhledávat.
  • Věrnostní systém, díky kterému můžete odměňovat své stálé zákazníky slevou nebo bonusovými službami.
  • Kalendář rezervací, do kterého můžete zapisovat rezervace zákazníků na služby. Velkou výhodou je automatické zasílání SMS připomínek den před rezervací, aby zákaznice nezapomínaly. Systém také umí snadno hromadně zrušit rezervace v případě nemoci – jen nastavíte od kdy do kdy se mají rezervace zrušit a Fox všem odešle informaci SMSkou a emailem.
  • Objednávání online, můžete se kdykoliv rozhodnout, umožnit zákazníkům, aby se na služby rezervovali sami z webu. K této funkci mají salony někdy trochu nedůvěru, pokud to ale vyzkouší, zjistí, že jim najednou přestal vyzvánět telefon ve chvíli, kdy mají nejvíce práce a kalendář se sám zaplňuje termíny rezervací! Zákazníci si také rezervaci objednají raději sami z webu, než aby museli někam volat.
  • EET pokladna, pokud zůstane EET v platnosti, s myFoxem nemusíte pořizovat nic dalšího, protože pokladnu obsahuje v sobě a o EET se vám postará.
  • Webovky salonu, pokud budete chtít, získáte s myFoxem i profi webovky svého salonu za drobný příplatek 100 Kč měsíčně.

Se systémem myFox poskytnete svým zákazníkům lepší služby a větší komfort. Získáte náskok před konkurencí, zjednoduší se vám administrativa a nemusíte na jaře řešit EET. Stačí se jen zaregistrovat na našem webu a získat zkušební verzi pro svůj salon na 3 týdny zdarma!

myFox je skvělá aplikace, která se opravdu vyplatí, vyzkoušejte si ho zcela bez závazků a zdarma!