Blog

Jak v salonu řešit, aby zákaznice nezapomínaly na své rezervace?

Každá provozovatelka nehtového studia, kosmetického salonu nebo třeba kadeřnictví to dobře zná. Zákaznice má rezervaci termínu, na kterou zapomene a nepřijde. Nebo přijde s velkým zpožděním a nabourá časový plán. A všichni víme, že čas jsou peníze! Jak těmto problémům předcházet?

SMS notifikace

V některých studiích to nehtařky řeší ručním obesíláním SMS připomínek svým klientkám, proč se ale zdržovat něčím takovým, když dnes existuje systém, který umí poslat SMS připomínku zákaznicím automaticky den před jejich rezervací? Systém se jmenuje myFox (můj lišák :-) a umí toho ještě mnohem více.

MyFox pomáhá s tím, aby zákaznice na služby nezapomínaly, nahradí papírovou kartotéku a může být doslova vaším asistentem i spolehlivou recepční. To vše za cenu 483 Kč měsíčně. V ceně je také balíček 100 SMS připomínek pro klientky, každá další SMS stojí 1 Kč.

Díky Foxovi můžete poskytnout svým zákaznicím ještě větší komfort při objednávání, pokud povolíte online rezervace. Najednou zjistíte, že telefon už tolik nevyzvání a kalendář se sám plní rezervacemi! Rezervace z webu můžete povolit jen stálým zákaznicím, nebo všem. Vytvoření rezervace je velmi jednoduché a zákaznicemi stále oblíbenější. A pokud zatím web nemáte, s myFoxem získáte profi webovky svého salonu jen za drobný příplatek.

Systém také umí snadno hromadně zrušit rezervace v případě nemoci – jen nastavíte od kdy do kdy se mají rezervace zrušit a Fox všem odešle informaci SMSkou a emailem. Už nemusíte všechny obvolávat, když vám není dobře.

Všechny návštěvy se také zaznamenávají do kartotéky zákaznic, máte tak skvělý přehled o zákaznicích svého studia. MyFox vás upozorní na narozeniny objednané zákaznice, můžete si snadno ukládat poznámky i s fotkou. Stálé zákaznice můžete odměnit slevou nebo bonusovou službou.

Pokud nedojde k nějaké změně, začne pro studia a salony platit v příštím roce povinnost EET. S myFoxem nemusíte nic řešit, protože pokladnu obsahuje v sobě a o EET se vám postará!

A to nejlepší na závěr – myFox je moderní aplikace navržená tak, aby byla co nejjednodušší na používání. Funguje přes webový prohlížeč, takže stačí mít notebook nebo tablet a nebát se to vyzkoušet.

Se systémem myFox poskytnete svým zákazníkům větší komfort. Získáte náskok před konkurencí, zjednoduší se vám administrativa a nemusíte na jaře řešit EET. Stačí se jen zaregistrovat na našem webu a získat zkušební verzi pro svůj salon na 3 týdny zdarma!

myFox je skvělá aplikace, která se opravdu vyplatí, vyzkoušejte si ho zcela bez závazků a zdarma!