Objednávání online

Rezervace v myFoxu

Pokud máte systém myFox, můžete se kdykoliv rozhodnout umožnit zákazníkům, aby se na služby rezervovali sami z webu. K této funkci mají některé salony trochu nedůvěru. Pokud to ale vyzkouší, zjistí, že jim najednou přestal vyzvánět telefon ve chvíli, kdy mají nejvíce práce, a kalendář se sám zaplňuje termíny rezervací!

Pro některé zákazníky je také pohodlnější si rezervaci objednat sami z webu, než muset někam volat. Potvrzení rezervace přijde zákazníkovi mailem spolu s odkazem, kde může případně rezervaci změnit. Den před termínem rezervace pošle myFox zákazníkovi připomínku SMSkou.

Aby byly online rezervace možné, je nutné nastavit dobu trvání pro jednotlivé služby. U některých salonů je to jednodušší (např. nehtová studia, masáže, kosmetika) u jiných složitější, např. kadeřnictví. U kadeřnictví je například dobré mít v nabídce služeb rozdělené “barvení – vlasy na ramena” a “barvení – dlouhé vlasy”, protože obojí trvá různě dlouho. S přesným nastavením rezervačního systému pro Váš salon Vám rádi poradí naši specialisté.

1) Na webu salonu si zákaznice klikne na tlačítko “Vytvořit rezervaci” (níže je vidět výřez z webu kadeřnictví).

Objednávání online

2) Zákaznici se otevře přehledný formulář, kde zadá své kontaktní údaje, vybere si služby, na které se chce rezervovat a den, kdy by chtěla přijít. Systém nabízí pouze volné termíny. Rezervace se automaticky přidá do kalendáře rezervací.

Objednávání online

Moduly myFox

Kartotéka zákazníků     |     SMS připomínky     |     Kalendář rezervací     |     Objednávání online     |     EET pokladna     |     Webová stránkamyFox je skvělá aplikace, která se opravdu vyplatí, vyzkoušejte si ho zcela bez závazků a zdarma!