Blog

Jak v beauty salonu ušetřit hodiny a mít více času pro sebe?

Popis Říkáte svým zákazníkům, že čas vyhrazený pro sebe je důležitý? Ve svém beauty salonu jste ale od rána do pozdního odpoledne a večer ještě papírujete? Pokud jste si do nového roku přáli více času, víme, kde ho vzít.

Když se kosmetický salon, masérské služby nebo kadeřnictví zaběhnou a lidé si u vás doslova podávají dveře, je důvod k radosti. Vybudovali jste úspěšné podnikání. Pak je tu ale ještě druhá stránka věci – čas.

Na jógu to zase nestihnete?

S časem jste na štíru. V jeden moment zvedáte telefon a mezi dveřmi vítáte dlouholetou zákaznici. Sice je ten den poslední, jenže místo hodiny jógy, kina nebo příjemné večeře vás doma čeká jen papírování. Musíte si konečně udělat pořádek v objednávkách na příští týden. Také si chcete zavést pořádnou databázi, abyste příště nezapomněli, že paní Trefná k vám chodí na omlazovací masky, zatímco paní Hudečková na depilaci.

Jedno řešení pro moře času

Co kdybyste ale jako mávnutím kouzelného proutku konečně měli čas na podstatné věci? Co kdyby vám netelefonovali klienti o víkendu, ale přesto jste v pondělí měli perfektně rozplánovaný kalendář na celý týden? Co kdybyste nemuseli složitě přemýšlet, jakou proceduru si u vás vaše klientka minule tak pochvalovala? Kouzelný proutek nepotřebujete. Stačí, když zavedete on-line rezervační systém myFox. Udržíte tak krok s dobou. Svůj salon posunete do 21. století. Usnadníte práci sobě i svým klientům. Ušetříte čas. Otázka už nezní, zda on-line rezervace zavádět, ale kdy se do toho konečně pustit.

Jak vám on-line rezervační systém ušetří čas?

  • Rezervace probíhají on-line. Jakmile jednou umožníte zákazníkům, aby se k vám objednávali on-line, nebude vám tolik drnčet telefon ve chvíli, kdy se věnujete masáži nebo zrovna líčíte. Lidé vás nebudou vytrhávat ani z víkendového odpočinku, nebudete nervózně kontrolovat telefon v divadle. Nepřijdete o zákaznice, které se vám nedovolaly. Získáte více času.
  • Zákazníkům cinkne upomínka. Stalo se vám, že jste čekali na klientku, ale ona nepřišla? Možná, že zapomětlivým zákazníkům posíláte večer SMS zprávu, že se na ně příští den těšíte. I to stojí pěknou porci času. Systém myFox automaticky odešle SMS připomínku den předem. Tím šetří váš čas hned dvakrát – nemusíte čekat na zákazníka, který nakonec nepřijde, a nemusíte obesílat své klienty ručně.
  • Během minuty víte o klientovi vše. Vedete si papírové karty a před příchodem klienta jimi rychle listujete, abyste zjistili, jaké procedury má u vás v oblibě? Během jednoho kliknutí v on-line systému si načtete vše, co o klientovi potřebujete vědět – poznámky, počet návštěv, celkovou útratu. Oproti dohledávání v papírové kartotéce je to mnohem efektivnější způsob.
  • Kalendář máte kdykoli po ruce. Mít pod kontrolou kalendář znamená mít pod kontrolou také svůj čas. MyFox můžete snadno propojit se svým telefonem a kdykoli si tak ověřit rezervace a lépe organizovat svůj čas.
  • Snadno zjistíte, kdo je vaším nejlepším klientem. Chcete pro své zákazníky připravit bonus nebo je před Vánoci odměnit dárkem? Stačí mrknout do statistik v on-line databázi. Uvidíte, kdo u vás kolik utratil a kdo je váš top klient. Jak své nejlepší klienty odměníte, záleží už jen na vás.

    Víte, že myFox vám nejen šetří čas, ale například spolu s ním získáte i profesionálně vypadající webovky za skvělou cenu? Přečtěte si více o dalších výhodách.

myFox je skvělá aplikace, která se opravdu vyplatí, vyzkoušejte si ho zcela bez závazků a zdarma!