Blog

Představujeme myFox – chytrou aplikaci pro salony a služby

Nikoho asi nepřekvapí, že trendem dnešní doby je stále větší digitalizace služeb. Téměř vše je dnes nějakým způsobem „online“, většina lidí denně používá chytré telefony, mají své profily na sociálních sítích, nakupují v eshopech a běžně používají k práci Internet.

Je překvapivé, že v takové situaci stále většina kadeřnických salonů, funguje „papírově“. Samozřejmě už pro komunikaci s klienty používáte chytrý telefon a různé aplikace, jako Messenger, WhatsApp apod. Pořád jste to ale vy, kdo musí přijímat hovory a odepisovat na zprávy a to všechno zvládnout současně s prací je časově dost náročné.

myFox Představte si, že si pro svůj salon pořídíte chytrého pomocníka, který vašim klientkám umožní pohodlný a moderní způsob rezervací z webové stránky nebo přímo z vašeho Facebookového profilu! Klientky si na tento jednoduchý způsob rezervací rychle zvyknou a velmi jej oceňují. Vám přestane vyzvánět telefon ve chvíli, kdy máte nejvíce práce a kalendář se sám zaplňuje termíny rezervací. Systém hlídá volné a obsazené termíny. Kalendář v aplikaci je přehledný a rezervace do něj samozřejmě můžete vkládat i ručně. Další výhodou je, že myFox automaticky připomene rezervaci klientce den předem SMSkou, aby nezapomněla.

Součástí aplikace myFox je dále kartotéka, díky které získáte přehled o klientkách. Můžete si u nich psát poznámky, vidět historii objednávek, ukládat fotky a vše velmi snadno vyhledávat. Uvidíte taky, kolik peněz u vás kdo utratil. Na konci roku se můžete podívat, kdo jsou nejlepší klientky v uplynulém roce a dát jim nějaký dáreček. Klientky se rády vracejí tam, kde mají pocit osobní péče, poznámky a záznamy v kartotéce vám umožní takový dojem vytvořit.

MyFox obsahuje také pokladnu, která je připravená na EET. Podle vládního návrhu zákona by měla být EET zavedena pro služby pravděpodobně od začátku roku 2020. S myFoxem budete připraveni a nebudete muset zavádět žádné další systémy.

MyFox funguje v mobilu, na tabletu i v počítači, potřebuje jen připojení k internetu.

S chytrou aplikací myFox poskytnete svým zákazníkům pohodlnější způsob rezervací a lepší služby. Získáte náskok před konkurencí, zjednoduší se vám administrativa a nemusíte na konci roku řešit EET.

Stačí jen kontaktovat svého obchodního zástupce a získat zkušební verzi pro svůj salon na 3 týdny zdarma. Placená verze stojí 6900 Kč na rok (575 Kč měsíčně) a v ceně je každý měsíc balíček 100 SMS připomínek. SMS nad rámec balíčku stojí 1 Kč.

Přehled hlavních funkcí, co myFox nabízí:

  • rezervační systém a kalendář rezervací
  • online rezervace z Facebooku a webu
  • SMS připomínky klientkám den před rezervací
  • kartotéka klientek s poznámkami a historií návštěv
  • pokladna připravená na EET
  • statistiky o chodu salonu
  • webová stránka propojená s Instagramem a Facebookem

myFox je skvělá aplikace, která se opravdu vyplatí, vyzkoušejte si ho zcela bez závazků a zdarma!