SMS připomínky

Už žádné prostoje

Automatické zasílání SMS notifikací V oblasti služeb se stává, že klienti na svojí rezervaci zapomenou a přijdou pozdě, nebo v horším případě vůbec. Pokud se to stane, máte zbytečně blokovaný čas a přicházíte tak o peníze. Někdo raději rozesílá připomínací SMS klientům ručně, to ale celkově zabere poměrně dost volného času.

Řešení je jednoduché – myFox umí automaticky odesílat SMS připomínky den před rezervací. Z praxe je ověřeno, že díky automatickým SMS připomínkám se počet zapomenutí sníží až o 80%. Klienti navíc takovou službu hodnotí velmi kladně a přispívá to k celkovému dojmu, jakým na své zákazníky působíte.

V myFoxu je balíček až 500 SMS měsíčně v ceně (podle vybraného plánu), SMS nad rámec balíčku stojí 1 Kč.

A myFox umí ještě jednu užitečnou vychytávku – hromadné zrušení rezervací při nemoci obsluhy. Pokud se stane, že onemocníte, stačí v kalendáři nastavit na vybrané období “nepřítomnost při nemoci” a myFox všem klientům rezervovaným na toto období odešle SMS s omluvou a žádostí o rezervaci na jiný termín. Nemusíte tak obvolávat a psát svým zákazníkům, když vám navíc není dobře.

Zlepšete s Foxem úroveň služeb a šetřete svůj čas!

Moduly myFox


myFox je skvělá aplikace, která se opravdu vyplatí, vyzkoušejte si ho zcela bez závazků a zdarma!