Blog

EET v myFoxu připravena + nová mobilní aplikace pro Android a Apple iOS

EET v myFoxu připravena

myFox mobilní appka Elektronická evidence tržeb (EET) už pomalu klepe na dveře a datum 1. květen 2020, kdy vstoupí v platnost se rychle blíží. Uživatelé aplikace myFox jsou na EET připraveni, jediné, co je potřeba v myFoxu udělat, je v záložce nastavení / EET nahrát svůj EET certifikát a zadat přidělené číslo provozovny (obojí získáte přes státní aplikaci www.daneelektronicky.cz). Až se rozhodnete začít tržby evidovat, stačí jen aktivovat volbu “Evidovat účtenky do EET”. Jak se vypořádat s vyřízením EET certifikátu se případně můžete dozvědět na našem semináři v Plzni 11.3.

Jednoduché odesílání účtenek SMSkou nebo emailem

V myFoxu je nově také možnost odesílat účtenky SMSkou nebo emailem. Při dokončení zakázky přes pokladnu se po zaplacení systém zeptá, jakým způsobem účtenku předat. Elektronická forma předání účtenky je z pohledu zákona v pořádku, pokud s ní zákazník souhlasí. Velkou výhodou je v myFox propojení kartotéky, rezervačního systému a pokladny. Díky tomu může systém předvyplnit telefonní číslo i email a odeslání účtenky zákazníkovi je velmi snadné.

Nová myFox mobilní aplikace pro Android a Apple iOS

Další velkou novinkou pro uživatele našeho systému je dostupnost myFoxu v podobě mobilní aplikace. Podporovány jsou obě mobilní platformy, myFox appku tak můžou stahovat uživatelé Androidu v Google Play a uživatelé Apple iOS v AppStore. Mobilní aplikace obsahuje stejné funkce jako myFox na PC a její ovládání je přizpůsobeno mobilním zařízením. Každodenní používání myFoxu je tak nyní ještě snazší a příjemnější. MyFox na mobilech podporuje tisk přes bezdrátovou bluetooth tiskárnu Cashino PTP-II Bluetooth iOS (orientační cena 2.390 Kč).

myFox je skvělá aplikace, která se opravdu vyplatí, vyzkoušejte si ho zcela bez závazků a zdarma!