EET

EET v mobilu

EET v mobilu

EET pokladna jako appka v mobilu je ideální řešení pro všechny, kdo potřebují splnit povinnost EET a nehtějí pořizovat samostatné jednoúčelová zařízení. Aplikace myFox POKLADNA je dostupná pro obě platformy – Adroid zařízení i mobily s Apple iOS. Samozřejmostí je snadné posílání účtenek mailem nebo SMSkou. Aplikace umožňuje snadné platby kartou prostřednictvím terminálu SumUp, je možné ji propojit s bezdrátovou tiskárnou účtenek a obsahuje užitečnou kartotéku zákazníků.

Kompletní pokladna

Kompletní pokladna

MyFox nabízí pokladnu jako aplikaci buď samostatně, nebo jako součást rezervačního systému. MyFox pokladna je uživatelsky příjemná a jednoduchá na používání, zároveň poskytuje řadu užitečných funkcí, jako například přepínání více IČO v pokladně a další. V nabídce máme i kompletní all-in-one zařízení s velkým dotykovým displejem a integrovanou tiskárnou účtenek.

EET bez starostí – vyřízení administrativy za Vás!

EET bez starostí – vyřízení administrativy za Vás!

Abyste se mohli zapojit do povinného systému EET, je nutné si vyřídit EET certifikát, nastavit provozovny a certifikát nahrát do pokladny. Vyřízení EET certifikátu není úplně snadný proces, první část se dá zařídit osobně na FÚ, druhou část procesu je možné provést jenom online a pro laika to není jednoduchá záležitost. Pokud se tím nechcete zabývat, můžeme celý proces vyřídit za Vás a Vy se můžete věnovat něčemu lepšímu :-) Stačí k tomu jen plná moc, vzor a další informace zde.

EET 2021 – poradna a návody

EET 2021 – poradna a návody

Zde naleznete pohromadě všechny důležité informace o zavedení EET (nejen) pro salony, včetně aktuálních informací s ohledem na vývoj kolem epidemie koronaviru. Zpracovali jsme pro vás také podrobný PDF návod, jak si vyřídit potřebný EET certifikát krok za krokem. EET je odložené a začne platit až 1. 1. 2023!

myFox je skvělá aplikace, která se opravdu vyplatí, vyzkoušejte si ho zcela bez závazků a zdarma!